top of page

Yıldızın Parlasın..

01.12.2015

Eskiden bir yarışma vardı, yarışmacılara "Yıldızın Parlasın" denirdi. Çok uzun zamandır izlemediğim için fazla detay veremeyeceğim :) Ünlü olma yolunda ilerleyen kişiler üzerine kurgulanmış bir yarışma idi. Benim de bu aralar medyayla aram çok sıcak. İlk önce Fiat'ın yeni projesi olan EGEA için Ar-Ge çalışanlarına özel kitap basıldı. Kitapta her çalışanın parçalarıyla resmi yer aldı. Ayrıca bu resimleri poster haline dönüştürüp Argenin duvarlarına astılar. "Benim Parçam Benim Projem" adı verildi foto çekimine. Mühendislerin sorumlu oldukları parçalar belli olduğu için kolaydı tabi onların çekimleri. Ben hangi parçamı elime alacağımı şaşırdım. Bu yüzden birkaç farklı çekim yapıldı. Kitapta tek başına kimse olmadığı için beni de çalıştığım parçalardan birine ekleyip Canla aynı karede buluşturdular.

Aynı iş yerinde çalışmanın avantajları var tabi ki :)

Bizim sayfadaki mesajın aile ile ilgili olması da güzel bir tesadüf :)

Ar-Ge duvarlarından resimler..

Tamamı kullanılmamış olsa da bana kalan çok güzel fotolar oldu işimle ilgili..

Şimdi gelelim ikinci yıldızıma. Bu çekimlerde ortaya çıkan fotoğraflardan biri şuan Tofaş Facebook sayfasının kapak resmi oldu :) Her ay değiştiriliyor görüntüler. Bu ayki resimler arasında finale kaldığını haber vermişti önceki hafta iç sesler. Sabah resmimi görünce mutlu oldum tabi :)

Sanal Odada yeni hazırladığım aksesuar paketini anlatıyorum..

Bu sırada daha önce yazısını yazdığım Ülkem İçin Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Eğitimi ile ilgili bir röportajım çıktı Tofaş Gazete'sinde. Diyorum ya, medya yakamı bırakmıyor :D

Son olarak da yine iş odaklı bir aksiyonum var. CNN International Tofaş ile ilgili bir belgesel çekmek istemiş. Bursa Fabrika konu olunca, tabi ki stil olmadan olmaz. Ben de son yaptığım çalışmalarla ilgili bilgiler verdim. Röportaj ve foto çekimleri tamamlandı ama sonuçta nasıl bir şeyler çıkacak bilmiyorum. 

 

Bundan sonra da dizi dünyasına atılacağım artık :D 

Güncellemeler için

Tebrikler! Abone oldunuz

bottom of page