top of page
 

 

Nasılsa bu aralar çok yoğun olduğu için benim blog yazılarımı takip etmiyordur rahatlığına sığınarak Can'ın yaklaşan doğum günü ile ilgili yaptıklarımı anlatacağım şimdi :)

 

Her sene olduğu gibi bu sene de Dafne, Selen ve benim adıma birer giysi aldık ve bunlar hediye yerine sayılmamak üzere kenarda bekliyor paketlerinin açılacağı günü. Neden hediye sayılmıyor? Zaten tepeden tırnağa her şeyini ben aldığım için giysiler artık "default" grubu girmiş durumda. Hatta gözlüğü, saati, ayakkabısı bile öyle. Hal böyle olunca onu şaşırtacak bir şey bulmak gerekiyor her sene :)

 

Bu seneki ilave hediyelerden biri kızları annemlere bırakıp yapacağımız 1 gecelik bir kaçamak. Bir aksilik olmazsa İznik Gölü kenarında bir butik otelde kafa dinleyeceğiz. Daha doğrusu birbirimizi dinleyeceğiz. Benim kadar konuşan iki kız daha varken evde, birbirimize rahatça saatlerce bir şeyler anlatmayalı çok oldu :)

 

Diğer sürpriz de epey farklı oldu. WWF'den evlat edindim Can adına :) Bir süredir Doğal Yaşamı Koruma Vakfına üyeydim ve küçük küçük de olsa arada bağışlar yapıyordum. En son Dünya Saati etkinliği için yazılanları takip ederken gördüm evlat edinme şansını. Bu sene de böyle bir değişiklik olsun istedim.

 

WWF ile ilgili bilgi isteyenler için kısa bir özet;

WWF-Türkiye (Doğal Hayatı Koruma Vakfı) 1996 yılında Doğal Hayatı Koruma Derneği’nin öncülüğünde kurulmuş, 2001 yılında ise WWF’nin  Türkiye ulusal kuruluşu olarak  WWF-Türkiye ünvanını almıştır. WWF-Türkiye çalışmalarını bağışlar ve kurumsal sponsorluklar ile yürüten kâr amacı gütmeyen bağımsız bir vakıftır ve doğa korumada 30 yılı aşkın süredir sayısız başarılı projeye imza atmıştır.

Daha detaylı bilgi için resmi sayfasına buyrun.

 

 

WWF

03.04.2015

Bu da Dünya Saati etkinliği için Instagramda paylaştığım imaj

 

Evlat edinme paketleri farklı farklı. Yapacağınız bağışa göre paketiniz de değişiyor. Ben Can için bir panda, çocuklar için de birer deniz kaplumbağası evlat edindim. 

 Siz de birileri için değişik bir hediye düşünüyorsanız

öneririm bir evlat edinmenizi :)

Güncellemeler için

Tebrikler! Abone oldunuz

bottom of page