Sitemler alıyorum bu aralar, neden kendi hayatımla ilgili çok fazla yazmıyorum diye. Aslında genel olarak çok fazla yazamıyorum, farkındayım. İşe yeni başlamanın verdiği adaptasyon zorluğu var, ev-iş dengesini kurma çabası var, evdeki yeni yardımcımla ilgili dikkatimi/enerjimi yönelttiğim şeyler var, var da var. Ama en önemli neden yaklaşan kutlamalar bence.

 

Ekim-Kasım dönemi kutlama açısıdan doldu taştı hayatımda. Evlilik yıldönümünden 1 hafta sonra Dafne'nin doğumgünü, ondan 2 gün sonra Arda'nın doğumgünü var derken, geçen sene de 2 hafta sonrasında Selen'in doğumgünü girdi sıraya. 23 günde 4 önemli kutlama oldu yani programda.

 

Bu aralar bunların hazırlıklarıyla uğraşıyorum ve iş dışı zamanım zaten kısıtlıyken, çoğunu da bunlar alıyor. Günlük ihtiyaçlardan kesemeyince(çocuklar-banyo-ev işleri-kitap okuma gibi) uykudan keserek yapabiliyorum hazırlıkları. Böyle olunca da hele de yazmaya hiç zamanım ve enerjim kalmıyor. 

 

Merak etmeyin bölümlerce kutlama hazırlıklarımı anlatacak değilim :) Kutlamalar bittikten sonra birkaç resimle özet geçerim belki :)

 

Şimdilik sizden biraz izin istiyorum. İlk fırsatta döneceğim yazılara..

Güncellemeler için

Work In Progress

17.10.2014

designed by

BurcuBilir

  • Black Facebook Icon
  • Black Pinterest Icon
  • Black Instagram Icon