top of page

Work In Progress

17.10.2014

Sitemler alıyorum bu aralar, neden kendi hayatımla ilgili çok fazla yazmıyorum diye. Aslında genel olarak çok fazla yazamıyorum, farkındayım. İşe yeni başlamanın verdiği adaptasyon zorluğu var, ev-iş dengesini kurma çabası var, evdeki yeni yardımcımla ilgili dikkatimi/enerjimi yönelttiğim şeyler var, var da var. Ama en önemli neden yaklaşan kutlamalar bence.

 

Ekim-Kasım dönemi kutlama açısıdan doldu taştı hayatımda. Evlilik yıldönümünden 1 hafta sonra Dafne'nin doğumgünü, ondan 2 gün sonra Arda'nın doğumgünü var derken, geçen sene de 2 hafta sonrasında Selen'in doğumgünü girdi sıraya. 23 günde 4 önemli kutlama oldu yani programda.

 

Bu aralar bunların hazırlıklarıyla uğraşıyorum ve iş dışı zamanım zaten kısıtlıyken, çoğunu da bunlar alıyor. Günlük ihtiyaçlardan kesemeyince(çocuklar-banyo-ev işleri-kitap okuma gibi) uykudan keserek yapabiliyorum hazırlıkları. Böyle olunca da hele de yazmaya hiç zamanım ve enerjim kalmıyor. 

 

Merak etmeyin bölümlerce kutlama hazırlıklarımı anlatacak değilim :) Kutlamalar bittikten sonra birkaç resimle özet geçerim belki :)

 

Şimdilik sizden biraz izin istiyorum. İlk fırsatta döneceğim yazılara..

Güncellemeler için

Tebrikler! Abone oldunuz

bottom of page