top of page
 

 

 

Dafne'ye hamileliğimde başlayan Mustela serüvenimiz son birkaç haftadır soru işaretleriyle dolmaya başlamıştı.

Kendi alerjik bünyem daha çocuk sahibi olmadan da organik ürünler kullanmamı zorunlu kılsa da, asıl çocuk sahibi olduğumda başladı her şeyi kurcalama alışkanlığı.

 

Bir ürünle ilgili 1 kelime bile olsa kötü bir yorum duyunca, ıncık cıcık araştırmadan rahat etmiyordum. Geçen hafta da Mustelaya el attım ki, hiç hoşuma gitmeyen sonuçlar çıktı karşıma.

 

Sürekli alışveriş yaptığım eczanenin sahibi hemen yetkili kişiye vermiş numaramı ve beklemediğim bir anda kendisinden telefon alıp, uzun uzun ürünlerin raporlarını dinledim. Evet söyledikleri çok tutarlıydı. Lakin telefonda kendisine de söylediğim gibi ben internette bu bahsedilen değerleri görebildiğim bir rapora ulaşamıyordum. Firmanın basın açıklaması ile ürün içeriklerini anlatması, bahsettikleri gibi güvenilir bir firma olduklarını bir kez daha vurgulaması gerekiyordu.

 

Ve bu durum benim için riske atılamayacak bir şeydi. Tüm ürünler toplanıp dolaba kaldırıldı. (eczacım ürünleri firmaya geri göndermemizi istediği için hemen atmadım çöpe). Bayram tatilinde de lazım olacağı için hemen yeni ürünler sipariş verildi. 

 

Amerika-Avrupa pazar farkı maalesef bazı sorularımı çözmeye yetmiyor. Ama şimdi Trukide geçtik ki, içim bir süre rahat eder umarım, yeni bir karalama çıkmazsa.

Trukid

16.09.2015

Pek de ucuz olmayan fiyatları sebebiyle bir anda tüm ürünleri yeni markayla değiştirmemiz mümkün değil tabi. İlk etapta aldıklarım bunlar.

 

DANCING HAIR DETANGLER: Selen'in düz saçlarında çok ihtiyaç duymasam da Dafne'de gerekli şeylerden biri. 

 

SILLY SHAMPOO: Portakallı kokusu şahane. Çok küçük miktarla güzel köpürüp iyi temizliyor. 

 

SWEET BABY DAILY LOTION: İkisine de ortak kullanabilmek için şimdilik bunu deniyoruz. Selen de biraz büyüyünce diğer nemlendiriciye geçeriz belki.

 

SWEET BABY ECZEMA CREAM: Yazın güneşten, kışın soğuktan hassaslaşan bölgeler için diye aldım ama Selenin bezle temas eden bel bölgesinde çok işime yaradı şimdiden.

 

FIRST AID HERO: Daha önce Mustelanın benzer ürününü çok sık kullandığım için bunu almadan geçemedim. Düşme, çarpma, küçük sıyrıklar derken benim çok işime yarıyor.

 

SUNNY DAYS DAILY: Bakalım bayram tatilinden sonra yapacağım yorumumu :)

Güncellemeler için

Tebrikler! Abone oldunuz

bottom of page