top of page

TMNT-Arda

27.10.2014

Cumartesi günü tatlı yeğenim Arda'nın doğum gününü kutladık. Koskoca bir 5 yaş çocuğu artık :) Okul arkadaşlarının ve ailelerinin katıldığı güzel bir doğum günü kutlaması oldu. Tüm ömrün böyle coşkuyla, mutlulukla geçsin tatlı Ardacım :)

Ebeveyn arkadaşlarının çocukları değil de çocukların arkadaşlarının ebeveynlerinin katıldığı bir parti olunca, çocuklar kesintisiz oyunlar oynadılar. Zaten birarada olmaya, kendi aralarında eğlenmeye alışık çocuklar. Dafne de zaman zaman kendisini dışarıda hissetse de genelinde çok eğlendi. Hatta Selen bile ortalarda dolandı, koşturmacalar arasında ezilme tehlikesi geçirdi :)

 

Parti organizasyonunu ablam kendi yaptı, pek çok anne gibi :) Benim de ona küçük desteklerim oldu. İşte kimse gelmeden ve parti sırasında objektife takılanlar;

Pinyatanın patlaması sırasında babaların biraz desteği oldu. Zira dön dolaş patlamadı bir türlü oyuncak golf sopasıyla vurunca. :)

Ninjaya maske takma oyununda çocuklar yaptıklarını görünce bol bol kıkırdadılar :)

Sandalye kapmaca oynarken bazı çocuklar (Arda ve Dafne de dahil :) ) sandalyelerini bırakmak istemediler sonlara doğru. Bu yüzden 4 kişi şampiyon oldu :)

Yorulan çocuklar aktivite masasında boyama yaparak, maska ve rozatelerini takarak dinlendiler :)

Partinin sonunda Selen kucağımda sızmıştı :)

Güncellemeler için

Tebrikler! Abone oldunuz

bottom of page