top of page
 

 

Bir önceki yazım sitemde yaptığım ve yapacağım değişiklikleri anlatıyordu. Kendimi öylesine kaptırdım ki sayfa tasarımına, bir süredir yeni yazı ekleyemedim :)

 

2 hafta önce bir öğle yemeği saati iş yerinden arkadaşımla sohbet ediyorduk sitemle ilgili. Önceki blogumu, daha doğrusu blogumla ilgili yenilikleri yakından takip eden biridir. Blog formatından web sitesine döndüğümü söyleyince biraz daha kurcaladı tabi konuyu. Ve farkında olmadan bana formatımla ilgili ilham vermiş oldu.

 

Her hafta kendime giydiklerimle ilgili bir konsept yaratıyorsam, bunu neden web siteme taşımayacaktım ki? Tabi her hafta yeni bir düzen ortaya koymak pek kolay değil. Zaten bazen hafta boyunca hiç yazamadığım zamanlar oluyor. Bu yüzden aylık düzene karar verdim. Ve işte şuan gördüğünüz gibi aylık yazı paketleri halinde yayınlıyor olacağım yazılarımı. Aylık sanal dergi gibi aslında.

 

Genel şablon tasarımım bitti. Güncelden eskiye doğru gideceğim için biraz zaman alacak yine düzeni bitirmem. Bu seferkinde umarım herhangi bir teknik kısıt vs. çıkmaz da bu düzen kalıcı olur :)

Tamam Bitti!

25.05.2015

Güncellemeler için

Tebrikler! Abone oldunuz

bottom of page