Gözüne Gözüne..

Bu seneki tüm planlarımız pandemi sebebiyle çöp oldu. Rezervasyonlarını iptal etmeyip, gezip tozan arkadaşlar var. İlerleyen aylarda da muhtemelen "evde kal" diye paylaşım yapacaklar. Sağa-sola bakmadık, biz yine de kendi evimizin güvenliğinde geçirdik tatilimizi.

Ama hayat her zaman bizim yaptığımız planlarla ilerlemiyor. Benim gibi birini bile otelde kalmaya, dışarıda yemek yemeye zorlayabiliyor :) Tatilden döndükten kısa süre sonra bir proje için Antalya'ya gitmem gerekti. 1 gün içinde gideceğimi öğrenip, eve stok yemek yapıp, valize hazırlayıp yola döküldüm.


El çantam küçük bir kabin boy kadar vardı zaten :D Şirket aracına binmeden içini güzelce arapsabunu ile sildim. Yol boyu da suyum, çayım, kolonyam yanımdaydı.


Her sabah Sambucol ile başladım güne. Gün içinde de ağzıma pastil attım. Bu kadar dikkate umarım birşey kapmamışımdır. Döndüğümden beri evde de maskeyle geziyorum her ihtimale karşı.

Bu da Antalya sıcağındaki halim :DBu kadar iç karartmak yeter. Şimdi geleyim Antalya'nın güzelliklerine. İnsanlar olmasa her yer çok güzel aslında :) Biz kendi ellerimizle doğayı katlediyoruz. Bu dönemde bile plajlar tıklım tıklım dolu. Sosyal mesafeyi, maskeyi takan yok. Ben özellikle güneş battıktan sonra sahile ineyim, hiç değilse ayağımı suya sokayım dedim ama kalabalığı görünce uzaktan bakıp döndüm.Tam yola çıkmadan önce önüme zıplayan ve bana veda etmeyi bekleyen kediyle tamamlayayım yazıyı.

Bir sonraki yolculuk bakalım ne zaman, nereye?

designed by BurcuBilir