top of page
 

 

Paylaşımımdan sonra en çok yorum aldığım ve hatta yazmakla yetinmeyip yüz yüze ifade edenlerin olduğu fotoğraflar, kızların öğle uykusu sırasında içtiğimiz kahve fotoları :)

 

Kimilerinin iyi niyetinden, kimilerinin de fesatlığından sordukları şeylere burda uzun uzun açıklama getirmek istiyorum.

 

"Ayyyy ne güzel uyuyorlar, ne şanslısınız" : evet uyuyorlar çok şükür ama 20-25 dakikalık bir süre bu, bütün gün böyle gezmiyoruz :)

 

"ben birini bile uyutamıyorum, ne kolay böyle ikisi aynı anda uyuyorlar" : hayır pek kolay olmuyor. Artık okulda uyumayan Dafne uyumamak için direniyor. Selen de aslında hafta içi 11de uykuya dalıyor. Ama biz ikisini denk getirebilmek için Selen'in uykusunu biraz öteleyip sonra arabaya binip turluyoruz onları uyutana kadar.

 

"ne zaman görsek kahve içiyorsunuz" : çocuklar uyuyunca yapılacak en güzel şey karı-koca kahve içip kitap okumak. Zaten çocuklar uyanıkken herhangi bir kahve mekanında oturmuşluğumuzu göremezsiniz. Ne biz onları uygun olmadıkları böyle mekanlara zorlarız, ne de bizim kızlarımız pusetlerinde uslu uslu oturup bize kahve içme şansı tanırlar.

 

İki çocukla haftasonları epey zor. Onları bırakıp bir yerlere gitmiyoruz. Her yerde fil sürüsü gibi geziyoruz. Bu yüzden lütfen kem gözlerden koruyun da bu kadarcık bir keyfimiz olsun :)

 

Gelmiş geçmiş kahve fotolarımız; :)

Kahve Keyfi

07.01.2015

Güncellemeler için

Tebrikler! Abone oldunuz

bottom of page