top of page

Facelift

30.04.2014

Ne zamandır evde olunca "facelift" demek bile biraz tuhaf geldi. İşimi özledim azıcık galiba :)

Bir süredir blogumla ilgili aldığım yorumların sonucunda şunları farkettim;
- Önceden iş yerinden bir kaç arkadaşımın takibi ile başlayan blogumun şimdi çok farklı yerlerden takipçileri var. Üniversiteden end.tas.tan, Şehir planlamadan, anadolu lisesinden, ilk okuldan ve hatta anaokulundan arkadaşlarım, Dafnenin bana kazandırdığı yeni arkadaşlarım, Selenin doğum izniyle kazandığım komşularım ve hatta en sıkı takipçilerimden annem ve ablam.

- Daha önceki blog şablonumu hala çok özlüyorum ama dinamik görüntünün yüklenmesi hala sorun yaratıyor. Hem çok yavaş yüklüyor, hem işyerimiz gibi kotalı yerlerde denetime takılıyor.

- Siyah zemine beyaz font herkesin gözünü yeterince bozduğuna göre artık zemin rengini açmanın zamanı geldi :P Şaka bir yana ben de yaşlanmış olmalıyım ki uzun süre bakınca gözlerim yanmaya başladı :)

İşte tüm bunlar sonunda küçük bir facelift yaptım bloguma. İstediğim gibi birşey olmadı aslında. Menülerin bazıları kendi içinde standart yazılıma sahip. Birini değiştirirken diğerini bozmuş oluyorsunuz. Düzeltmek için de htmlsiyle oynamak gerekiyor ki, onu da ben yapamayacağım :) Bu aralar aklım yazılarımı paylaşmak için farklı bir düzen var ama başarabilir miyim emin değilim :)

Güncellemeler için

Tebrikler! Abone oldunuz

bottom of page