top of page
 

 

 

Eğer vize işlemlerim yetişseydi, Alanya tatili ile Bodrum tatili arasındaki 5 günlük boşluğa bir de İtalya gidişi ayarlanacaktı ki, her işte var bir hayır sözünün doğruluğuna bir kez daha inandım. Birer haftalık iki tatil 2 çocukla yeterince zorken (valiz hazırla, boşalt, yıka, ütüle işleri özellikle evde temizlikçin yoksa), bir de aradaki zamanı yollarda geçirmediğime memnunum.

 

Bodrum tatili dönüşü 2 gün içinde yine hazırlanıp yollara düştüm ama bu seferki yolculuk 2 gecelik çocuksuz bir iş gezisi olacağı için çok stres yaratmadı bende. Giderken en büyük boy valizimi gören arkadaşım biraz şaşırdı. Üstelik içinde bir de kabin boyu valiz olduğunu söylediğimde güldü. Fakat geçen sene Torinodaki indirime denk gelmiş biri olarak bu sene kimse eli boş dönmemi bekleyemezdi sanırım :) Bahsedilen valiz aşağıdadır. Zaten dönüşte telefonum yere düşüp bozulduğu için instagramda paylaştığım birkaç foto dışında da bir şey kalmadı elimde :(

Ekspress Torino

04.08.2015

Kısa süre için planlanmış bir gidiş olduğu için daha rahattım aslında ama işler umduğumuz gibi gitmedi ve biz 1 günde bitirmeyi planladığımız toplantıları ikinci güne sarkıtmak, dönüş biletlerimizi değiştirmek zorunda kaldık. Orada çok fazla gezip alışverişe zaman bulamadım. Gerçi bu cümleyi söylediğimde "ee iki valiz de ağzına kadar dolmuş, iyi ki bulamamışsın zaman" dediler :D 

 

Kendime pek bir şey alamadım mesela. Annemin doğum günüm için verdiği siparişle bir elbise aldım sadece. Ev için de çok fazla şey alamadım. Çoğunlukla çocuklara çalıştım :) Disney Store'a uğramadan olmazdı. Bir de Türkiyede hala gidemediğim H&M ürünleri için fırsat oldu. Diğerleri burada da olan markaların sadece indirime özel kaçırılmayacaklarıydı.

 

Dönüşümüzü bir gün daha kalmamak için cuma akşamı son uçuşa denk getirdik yeni planda ama cuma iş çıkış trafiğinin İstanbulda nasıl olduğunu da bir kez daha yaşamış olduk. Eve vardığımda gece 3:30du. Dafne tabi ki gelişimi duydu ve hemen heyecanla kalktı. "Şimdi uyu, sabah kalkınca hediyelerini açacağız" demem o an için iyi çözüm gibi gelse de, sabah 6da Dafnenin bastırılamaz coşkusuyla uyandırılınca aslında yanlış yaptığımı gördüm :) Ama zaten ben de çocuklarımı çok özlemiştim. Az uykulu yaşamaya alıştım gitti..

Güncellemeler için

Tebrikler! Abone oldunuz

bottom of page