top of page
 

 

Web sitesi kullanmaya başladığımdan beri blog alışkanlıklarımı günbegün yitirdiğimi yazmıştım daha önceki bir yazımda. Hatta teknik kısıtlar yüzünden bir süre sitemi açamamış, bu arada blog hesabıma geri dönmeye çalışmış ama rahat edememiştim. 

 

Birkaç gündür de yine bir kurcalama içindeyim sitemde. Bu aralar sitemi ziyaret edenler bazı linklerde karşılaşıyorlar aşağıdaki imajla :)

Biz Bile Bu Kadar Kurcalamadık

11.05.2015

Web sitesi tasarımını gerçekten çok sevdim. Yazmanın kendisi kadar sevdim diyebilirim. Şuana kadar web sitesinin içine gömdüğüm bir blog sayfası şeklinde yönetiyordum ama yazdığım şeyleri, koyduğum imajları istediğim gibi şekillendiremediğimi farkettim. Bir kelimeyi seçip ona link bağlamak yeterli gelmemeye başladı. Yazının orasına burasına yeni düğmeler, her sayfaya farklı bağlantılar eklemek istedim. İşte bu yüzden blog sayfamı iptal edip yeni yazılarımın her birini ayrı bir web sayfası şeklinde tasarlamaya başladım. 

 

Henüz yayınlamadığım, taslak olarak bekleyen yazılarımı hemen bu formatta hazırladım. Ama geçmişe yönelik düzeltmeler pek kolay olmayacak sanırım. Yavaş yavaş eski yazıları yeni formata sokacağım ama yetişemediklerimi de eski haliyle yeni siteme bağlıyor olacağım.

 

İşte bu yüzden kurcalayıp duruyorum sitemi. Her kurcalayışımda da Cem Yılmaz'ın kadın doğum uzmanları ile ilgili yaptığı espri aklıma geliyor. Adamın biri karısıyla birlikte girmiş doktorun yanına. Doktorun muayenesi sırasında da serzenişte bulunmuş "Doktor bey biz bile bu kadar kurcalamadık!"  :)

Güncellemeler için

Tebrikler! Abone oldunuz

bottom of page