Akvaryum

13.11.2015

Daha önce Antalya tatilimizi anlattığım yazıda bahsetmiştim Akvaryumla ilgili ayrı bir paylaşımda bulunacağımı. İsteyenler http://www.antalyaaquarium.com/tr adresinden mekanın kendi sayfasına ulaşabilir. Ben daha çok çektiğim fotoğraflardan oluşan kendi yorumlarımı paylaşacağım.

 

Sadece Akvaryumdan değil, Kar Dünyası, Tropik Park ve Mini Kent (bunların hepsi maalesef ki İngilizce isimleriyle anılıyor, ben özellikle Türkçe olarak paylaştım. mekan araştırmasında İngilizce adlarını kullanmanızı öneririm) gibi farklı başka aktivitelerin de olduğu bir küçük tesis gibi aslında. Yani 1 gününüzü oraya ayırıp hepsini kolaylıkla ziyaret edebilirsiniz.

 

Turistik mekan olduğu için giriş ücretleri oldukça yüksek. Biz Tofaş gezisine katılmayıp da kendimiz gittiğimiz için belki de bize daha çok geldi :) Bir kaç katlı bir rampadan aşağı inmek gerekiyor giriş için. Bebek arabası ile zorlanabilirsiniz, aklınızda olsun.  

 

Şimdi gelelim içine. Temizlik ve düzen açısından gayet başarılı. İçeride dolaştığınız sürece fonda ilgi çekici bir su altı müziği ve belirli aralıklarla su altı dünyası ile ilgili bilgilendirmeler olsa daha heyecan uyandırıcı olabilirmiş. Fazla sözü kesip görsellere geçeyim :)

Güncellemeler için

Tebrikler! Abone oldunuz