2015 Bahar/Yaz Düğün Trendleri

05.04.2015

 

2015 Bahar-Yaz trendleri ile ilgili yazım (henüz okumayanlar için tık tık) 2 gün içinde 295 kez görüntülenmiş. Elimizin altında benzer pek çok siteye, habere ulaşma şansı varken yine de bu kadar ilgi görmesi çok hoşuma gitti. Bilmiyorum bireysel yorumun da etkisi var mıdır? :)

 

Arayı soğutmadan hemen bir tane daha trend raporu paylaşayım istedim. Bu aralar düğün hazırlıkları başladı mevsim gereği. Gerçi benim yaş grubumda pek de kalmadı evliliğe hazırlananlar. Birinci çocuğu bile geçtim, ikinci çocuk haberleri alıyorum genelde çevremden :)

 

Eğer siz de 2015 yaz gelini olacaksanız, buyrun size bir kaç ipucu;

 

Bu trendleri sadece düğünler için değil, doğum günü partileri, evlilik yıldönümü ve bebek kutlamalarında da uygulayabilirsiniz tabi.

 

Önce yapacağınız organizasyonun büyüklüğüne, bütçesine, yerine karar verin ve ona uygun en beğendiğiniz temayı seçin. Yukarıdaki renklerden ne gibi temalar, nasıl paketler oluştururum derseniz, buyrun burada da birkaç tema örneği; (evet itiraf ediyorum temaları oluştururken en çok onlara isim vermesi keyiflendiriyor beni :) )

Maskulen Romantizm

Çılgın Mango

Limon Ferahlığı

Romantik Turkuaz

Nane Şekeri

Pudra Pembesi

Pastoral Sevgi

Rüya

Peri Tozu

Sıcak Çikolata

 Her günümüz rengarenk, capcanlı olsun :)

 

Güncellemeler için

Tebrikler! Abone oldunuz