top of page
 
 

Hava bir sıcak bir soğuk derken çoğumuzu döktü. Ben de nasibini alanlardanım. 3 haftadır sabit olarak öksürüyorum. İlk hafta alerjik denildi, geçmedi. İkinci hafta tekrar doktora gitsem mi gitmesem mi kararsızlığı yaşadıktan sonra bu hafta tekrar gittim ki sinüzit, farnajit derken ciğerlerim de komple dolmuş. Buyrun size antibiyotik. Hayır madem hastasın yat dinlen değil mi? Çocuklarla köşe bucak geziyoruz. Hafta sonu planlarımız yetmezmiş gibi şimdi bir de hafta içi akşam gezmelerimiz başladı geç kararan günlerle birlikte. 

 

Kararsız seyirinde devam etse de hava, sanki artık bahar kuvvetleniyor gibi. Paylaşmakta geciktim bile, hemen bir 2015 Bahar-Yaz trendlerini gireyim. Alışveriş yapmayı düşünenlere yardımı olur belki. Ya da bir kişi çıkıp "arkadaş bununla bu gerçekten uymuyormuş, giymeyeyim bari" dese kardır :)

2015 Bahar/Yaz Trendleri

02.04.2015

Daha teknik girdilerde kullanacaklar için bunlar trend renklerin Pantone kodları.

 

Bu kodları bizim gibi tasarımcılar sunarken nerede nasıl kullanır derseniz, buyrun bu da örnek bir renk analiz paftası;

Gardrobumu yenileyeceğim, acil bana trend örnekler lazım derseniz de küçük bir dolap örneği için

bu parçalardan yararlanabilirsiniz;

Senelerdir benim rahatlığıyla, sadeliğiyle vazgeçemediğim stil bu sene trend oldu çok şükür. Havalar biraz daha ısınınca üste bol kesim dökümlü beyaz bir bluz, altına "boy friend jean" denilen bol kesim eskitilmiş bir kot, en alta da düz taban sandaletlerle bitti gitti işte.

Tabi bunu kendinize uyarlayıp, daracık beyaz bir tshirt ve daracık bir kotu, ultra topuklu sandaletlerle tamamlarsanız trendin diğer ucuna hızlı adımlarla koşarsınız, benden söylemesi :)

 

"Street Style" denen günlük kullanıma uygun dolabımızda ayakkabılar hep düz taban unutmayın. Bu sene topukluların yeri düğün-bayram artık! Plaj terliğini bile topuklu kullanan, spor ayakkabının içine topuğu gömen, apartman topuk kavramını abartan geçen sezonun üstüne, topuksuz yeni sezon bana ilaç gibi geldi :)

 

Beyaz bluz-kot ikilisini biraz daha göz alıcı aksesuarlarla tamamlamak isteyenler için buyrun renklere göre örnekleriniz;

 Siz de birileri için değişik bir hediye düşünüyorsanız

öneririm bir evlat edinmenizi :)

Eyvaaaaah, benim dolabım hiç uygun değil yeni sezona diyen varsa sizin için de bir hap dolap paylaşacağım ki, en kısa yoldan trendleri yakalayan bir dolabı nasıl dolduracağınızı görün, telaşlanmayın :)

Pırıl pırıl, ışıl ışıl, çok canlı, çok heyecanlı, tüm bu coşkuyu içine sığdıracak kadar renkli ve bir o kadar rahat-mütevazi bir bahar-yaz olsun :) 

Güncellemeler için

Tebrikler! Abone oldunuz

bottom of page